Lokatie
Lessoort
Lesdag
Van - Tot
Omschrijving
Leiding
De Scheg
Dans
Maandag
20:00 - 21:00
Fitdance
Mira de Bruin
De Scheg
Recreatief Turnen
Woensdag
13:30 - 15:00
Recreatief Turnen 6 jaar e.o.
Frieda van Deventer
De Scheg
Recreatief Turnen
Woensdag
15:00 - 16:30
Recreatief Turnen 6 jaar e.o. *
Frieda van Deventer
De Scheg
Recreatief Turnen
Donderdag
17:15 - 18:15
Recreatief Turnen meisjes en jongens 7-8jr.
Nicolle van Huizen en Frieda van Deventer
De Scheg
Recreatief Turnen
Donderdag
18:15 - 19:15
Recreatief Turnen meisjes en jongens 9-10jr.
Nicolle van Huizen en Frieda van Deventer
De Scheg
Recreatief Turnen
Vrijdag
19:30 - 21:00
Recreatief Turnen heren/dames 15 jaar e.o.
Madelon Blankenstein
De Scheg
Recreatief Turnen
Zaterdag
09:00 - 10:00
Recreatief Turnen meisjes 5-6 jaar.
Manon
De Scheg
Recreatief Turnen
Zaterdag
10:00 - 11:00
Recreatief Turnen meisjes 7-8 jaar
Manon
De Scheg
Recreatief Turnen
Donderdag
15:15 - 16:15
Recreatief Turnen meisjes en jongens 3-5jr.
Nicolle van Huizen en Frieda van Deventer
De Scheg
Recreatief Turnen
Donderdag
16:15 - 17:15
Recreatief Turnen meisjes en jongens 6-7jr.
Nicolle van Huizen en Frieda van Deventer
De Scheg
Recreatief Turnen
Zaterdag
11:00 - 12:00
Recreatief Turnen meisjes 9 jaar e.o.
Manon
De Scheg
Recreatief Turnen
Donderdag
19:15 - 20:15
Recreatief Turnen meisjes en jongens 11 jaar e.o.
Nicolle van Huizen en Frieda van Deventer
De Scheg Zaal 4
Ritmisch Gym
Woensdag
15:00 - 18:00
RG selectie**
Hanna Kapitonova
De Scheg Zaal 4
Ritmisch Gym
Vrijdag
17:00 - 18:00
RG t/m 7 jaar
Zerda Sahin/Myrthe Lammers
De Scheg Zaal 4
Ritmisch Gym
Vrijdag
18:00 - 19:00
RG 8 t/m 9 jaar
Zerda Sahin/Myrthe Lammers
De Scheg Zaal 4
Ritmisch Gym
Vrijdag
19:00 - 20:00
RG 10 t/m 11 jaar
Zerda Sahin/Myrthe Lammers
De Scheg Zaal 4
Ritmisch Gym
Zondag
10:00 - 13:00
RG selectie
Hanna Kapitonova
De Scheg Zaal 4
Ritmisch Gym
Vrijdag
20:00 - 21:00
RG 12 jaar e.o.
Zerda Sahin/Myrthe Lammers
De Scheg Zaal 5
Ritmisch Gym
Dinsdag
18:00 - 21:00
RG selectie
Charlotte Fifis
De Scheg Zaal 5
Ritmisch Gym
Donderdag
18:00 - 21:00
RG selectie
Charlotte Fifis
De Scheg Zaal 5
Ritmisch Gym
Maandag
17:30 - 20:00
RG Selectie
Eva Rietveld
De Scheg Zaal 7
Trampoline
Maandag
18:30 - 20:30
Trampo selectie
Marieke Lauran
De Scheg Zaal 7
Trampoline
Woensdag
17:00 - 18:00
Trampo 6-12 jr
Marieke Lauran
De Scheg Zaal 7
Trampoline
Woensdag
19:00 - 20:00
Trampo 12 jr. eo
Marieke Lauran
De Scheg Zaal 7
Recreatief Turnen
Woensdag
14:30 - 16:00
Recreatief Turnen jongens 6 jaar e.o.
Alette van de Wal
De Scheg Zaal 7
Trampoline
Woensdag
18:00 - 19:00
Trampo 6-12 jr
Marieke Lauran
De Scheg Zaal 7
Trampoline
Woensdag
16:00 - 17:00
Trampoline jong-talent
Marieke Lauran
De Scheg Zaal 7
Freerunning
Donderdag
15:00 - 16:30
Freerunning 7 t/m 10 jr.
Sebastiaan van Praag
De Scheg Zaal 7
Freerunning
Donderdag
16:30 - 18:00
Freerunning 11 t/m 13 jr.
Sebastiaan van Praag
De Scheg Zaal 7
Freerunning
Donderdag
18:00 - 19:30
Freerunning 7 t/m 10 jr.
Sebastiaan van Praag
De Scheg Zaal 7
Freerunning
Donderdag
19:30 - 21:30
Freerunning 14 jr e.o.
Sebastiaan van Praag
De Vijfhoek
Dans
Woensdag
17:00 - 18:00
Dans 7 t/m 9 jaar
Patricia Maneschijn
De Vijfhoek
Dans
Vrijdag
18:00 - 19:00
Dans 10 t/m 12 jaar*
Donja Kroezen
De Vijfhoek
Dans
Vrijdag
19:00 - 20:00
Dans 13 t/m 15 jaar*
Ellen Kroezen
De Vijfhoek
Dans
Vrijdag
20:00 - 21:00
Dans 16 jaar e.o.
Ellen Kroezen
De Vijfhoek
Dans
Vrijdag
17:00 - 18:00
Dans 7 t/m 9 jaar
Donja Kroezen
De Vijfhoek
Dans
Woensdag
16:00 - 17:00
Dans 4 t/m 6 jaar
Patricia Maneschijn
De Vijfhoek
Dans
Maandag
17:15 - 18:45
Dans preselectie
Ellen Kroezen
De Vijfhoek
Dans
Donderdag
19:30 - 21:00
Dans 16+
Mariella Fokke - van der Have
De Vijfhoek
Dans
Woensdag
18:00 - 19:00
Dans 10 t/m 12 jaar
Patricia Maneschijn
De Vijfhoek
Dans
Woensdag
19:00 - 20:00
Dans 13 t/m 15 jaar
Patricia Maneschijn
KEI 13 hal
Dans
Donderdag
19:00 - 20:00
Musicaldans 8 t/m 15 jaar
Wendy van de Brink
KEI 13 hal
Dans
Donderdag
20:00 - 21:00
Musicaldans 16 jaar e.o.
Wendy van de Brink
KEI 13 Zaal 1
Recreatief Turnen
Maandag
15:30 - 16:30
Recreatief Speeltuinturnen j/m (3-5 jr)
Alette van de Wal
KEI 13 Zaal 1
Recreatief Turnen
Maandag
16:30 - 17:30
Recreatief Turnen jongens/meisjes 6-7 jr.
Alette van de Wal
KEI 13 Zaal 1
Recreatief Turnen
Maandag
18:30 - 19:30
Recreatief Turnen jongens/meisjes 9 jaar e.o.
Alette van de Wal
KEI 13 Zaal 1
Recreatief Turnen
Dinsdag
15:30 - 16:30
Recreatief Speeltuinturnen j/m (3-5 jr)
Alette van de Wal
KEI 13 Zaal 1
Recreatief Turnen
Dinsdag
16:30 - 17:30
Recreatief Turnen jongens/meisjes 6-10 jr.
Alette van de Wal
KEI 13 Zaal 1
Recreatief Turnen
Dinsdag
17:30 - 19:30
Recreatief Turnen (hoger niveau) j/m 6 jaar e.o.
Alette van de Wal
KEI 13 Zaal 1
Doelgroep
Woensdag
08:30 - 09:30
Dreumes en Peuter Gympret
Marjolein Peters
KEI 13 Zaal 1
Doelgroep
Woensdag
19:00 - 20:00
Fit en Fun senioren
Jan Hoeve
KEI 13 Zaal 1
Recreatief Turnen
Woensdag
15:15 - 16:15
Recreatief Turnen 5 jaar e.o.
Madelon Blankenstein
KEI 13 Zaal 1
Recreatief Turnen
Woensdag
16:15 - 18:45
Springgroep j/m 6jr eo
Madelon Blankenstein
KEI 13 Zaal 1
Aangepast Sporten
Zaterdag
09:30 - 10:15
Aangepast sporten Gym 4-9 jr.
Sylvia Rouw
KEI 13 Zaal 1
Freerunning
Donderdag
18:00 - 19:30
Freerunning 7+ jaar
Sebastiaan van Praag
KEI 13 Zaal 1
Freerunning
Vrijdag
16:00 - 17:30
Freerunning 7 t/m 10 jr
Sebastiaan van Praag
KEI 13 Zaal 1
Freerunning
Vrijdag
17:30 - 19:00
Freerunning 11 t/m 13 jr
Sebastiaan van Praag
KEI 13 Zaal 1
Aangepast Sporten
Zaterdag
10:15 - 11:00
Aangepast Sporten Gym 10-16 j
Sylvia Rouw
KEI 13 Zaal 1
Doelgroep
Woensdag
09:30 - 10:30
Dreumes en Peuter Gympret*
Marjolein Peters
KEI 13 Zaal 1
Recreatief Turnen
Maandag
17:30 - 18:30
Recreatief Turnen jongens/meisjes 7-8 jaar
Alette van de Wal
KEI 13 Zaal 1
Doelgroep
Woensdag
10:30 - 11:30
Dreumes en Peuter Gympret*
Marjolein Peters
KEI 13 Zaal 1
Freerunning
Vrijdag
19:00 - 21:00
Freerunning 14 jr e.o.
Sebastiaan van Praag
KEI 13 Zaal 2
Dans
Woensdag
18:00 - 19:00
Dans 8 t/m 10 jaar
Anouk en Linde
KEI 13 Zaal 2
Dans
Dinsdag
17:15 - 18:45
Dansselectie 14 t/m 17 jaar
Donja Kroezen
KEI 13 Zaal 2
Dans
Dinsdag
20:00 - 21:30
Dans 20 e.o.
Ellen Kroezen
KEI 13 Zaal 2
Aangepast Sporten
Donderdag
18:30 - 19:30
Special dance 4 you 8-35 jaar
Patricia Maneschijn
KEI 13 Zaal 2
Dans
Dinsdag
16:00 - 17:15
Jeugdselectie 10 t/m 13 jaar
Donja Kroezen
KEI 13 Zaal 2
Dans
Woensdag
17:15 - 18:00
Dans 4 t/m 7 jaar
Anouk en Linde
KEI 13 Zaal 2
Dans
Dinsdag
19:00 - 20:00
Dans 14 t/m 17 jaar
Ellen Kroezen
KEI 13 Zaal 2
Dans
Woensdag
20:00 - 22:00
Selectie 18 jaar e.o.
Ellen Kroezen
Kei 13 Zaal 2
Dans
Woensdag
19:00 - 20:00
Dans 11 t/m 13 jaar
Ellen Kroezen