Lokatie
Lessoort
Lesdag
Van - Tot
Omschrijving
Leiding
De Hoven
Gym
Woensdag
16:15 - 17:00
Kleuters gr. 0-2
Alette van de Wal
De Hoven
Gym
Woensdag
17:00 - 18:00
6 jaar e.o.
Alette van de Wal
De Hoven
Gym
Woensdag
18:00 - 19:00
Jongens Gym
Alette van de Wal
De Scheg
Turnen
Maandag
15:30 - 17:30
Selectie meisjes Pre-instap
Dames Selectie
De Scheg
Dans
Maandag
20:00 - 21:00
Aerobic
Mira de Bruin-Appelo
De Scheg
Gym
Dinsdag
19:30 - 20:30
Turnen/trampo 16 jr. e.o.
Lizzy Kleine Schaars
De Scheg
Turnen
Dinsdag
15:30 - 19:00
Selectie meisjes
Dames Selectie
De Scheg
Ritmisch Gym
Dinsdag
18:00 - 21:00
RG selectie
Charlotte Fifis
De Scheg
Turnen
Woensdag
13:30 - 15:00
Recreatief Turnen
Frieda van Deventer
De Scheg
Turnen
Woensdag
15:00 - 16:30
Recreatief Turnen **
Frieda van Deventer
De Scheg
Turnen
Woensdag
16:30 - 20:00
Selectie meisjes
Dames Selectie
De Scheg
Ritmisch Gym
Woensdag
15:00 - 18:00
RG selectie
Yrsa Piek
De Scheg
Trampoline
Maandag
18:30 - 20:30
Trampo selectie
Marieke Lauran
De Scheg
Gym
Donderdag
17:15 - 18:15
Recreatief Turnen Meisjes 6-8jr.
Nicolle van Huizen
De Scheg
Gym
Donderdag
18:15 - 19:15
Recreatief Turnen Meisjes 9-10jr.
Nicolle van Huizen
De Scheg
Turnen
Donderdag
15:30 - 18:30
Selectie meisjes
Dames Selectie
De Scheg
Ritmisch Gym
Donderdag
18:00 - 21:00
RG selectie
Charlotte Fifis
De Scheg
Gym
Vrijdag
20:30 - 22:00
Turnen VO
-
De Scheg
Turnen
Vrijdag
15:00 - 16:00
Speeltuinturnen 4 - 6 jaar **
Dames Selectie
De Scheg
Turnen
Vrijdag
15:30 - 20:00
Selectie turnen dames
Dames Selectie
De Scheg
Trampoline
Woensdag
17:00 - 18:00
Trampo 6-12 jr.
Marieke Lauran
De Scheg
Ritmisch Gym
Zondag
09:30 - 13:00
RG selectie
Yrsa Piek
De Scheg
Turnen
Zaterdag
08:30 - 10:00
Recreatief Meisjes Turnen, 6-7 ** jr. **
Carmen van den Bosch
De Scheg
Turnen
Vrijdag
16:00 - 18:00
Wedstrijdgroep Onderbouw
Lizzy Kleine Schaars
De Scheg
Trampoline
Woensdag
19:00 - 20:00
Trampo 12 jr. eo
Marieke Lauran
De Scheg
Turnen
Dinsdag
15:30 - 17:30
Wedstrijdgroep Onderbouw
Lizzy Kleine Schaars
De Scheg
Turnen
Dinsdag
17:00 - 19:00
Wedstrijdgroep Bovenbouw
Lizzy Kleine Schaars
De Scheg
Ritmisch Gym
Maandag
17:30 - 20:00
Selectie C/D lijn
Yrsa Piek & Charlotte Fifis
De Scheg
Turnen
Maandag
15:30 - 18:30
Selectie Meisjes
Dames Selectie
De Scheg
Turnen
Donderdag
15:30 - 17:30
Selectie meisjes Pre-instap
Dames Selectie
De Scheg
Turnen
Zaterdag
10:00 - 13:00
Selectie Meisjes
Dames Selectie
De Scheg
Turnen
Donderdag
17:00 - 19:00
Wedstrijdgroep Bovenbouw
Lizzy Kleine Schaars
De Scheg
Gym
Donderdag
19:15 - 20:15
Recreatief Turnen Meisjes 10 jaar e.o.
Nicolle van Huizen
De Scheg
Trampoline
Woensdag
18:00 - 19:00
Trampo 6-12 jr.
Marieke Lauran
De Scheg
Turnen
Zaterdag
10:00 - 11:30
Recreatief Meisjes Turnen 8-10 ** jr **
Carmen van den Bosch
De Scheg
Trampoline
Woensdag
16:00 - 17:00
Trampoline jong-talent
Marieke Lauran
De Scheg Zaal 7
Gym
Dinsdag
15:30 - 16:30
Jongens/Meisjes 4-7 jr.
Rik Drenth
De Scheg Zaal 7
Turnen
Dinsdag
16:30 - 18:00
Recreatief Jongens Turnen
Rik Drenth
De Scheg Zaal 7
Freerunning
Donderdag
15:00 - 16:30
Freerunning 7 t/m 10 jr.
Sebastiaan van Praag
De Scheg Zaal 7
Freerunning
Donderdag
16:30 - 18:00
Freerunning 11 t/m 13 jr.
Sebastiaan van Praag
De Scheg Zaal 7
Freerunning
Donderdag
18:00 - 19:30
Freerunning 7 t/m 10 jr.
Sebastiaan van Praag
De Scheg Zaal 7
Freerunning
Donderdag
19:30 - 21:00
Freerunning 11 t/m 13 jr.
Sebastiaan van Praag
De Vijfhoek
Aangepast Sporten
Woensdag
19:00 - 20:00
Aangepast sporten Gym 25 jr. e.o.
Carmen van den Bosch
De Vijfhoek
Dans
Woensdag
17:00 - 18:00
Dans 7 t/m 8 jaar
Patricia Maneschijn
De Vijfhoek
Dans
Donderdag
19:00 - 20:00
Dans 11-14 jaar
Mariella van der Have
De Vijfhoek
Dans
Vrijdag
18:00 - 19:00
Dans 10/11 jaar
Donja Kroezen
De Vijfhoek
Dans
Vrijdag
19:00 - 20:00
Dans 12 t/m 15 jaar
Wendel Brandsma
De Vijfhoek
Dans
Vrijdag
20:00 - 21:00
Dans 16 t/m 20 jaar
Wendel Brandsma
De Vijfhoek
Ritmisch Gym
Vrijdag
17:30 - 18:30
RG 6 t/m 8 jaar
Yrsa Piek
De Vijfhoek
Ritmisch Gym
Vrijdag
18:30 - 19:30
RG 9 t/m 10 jaar
Yrsa Piek
De Vijfhoek
Ritmisch Gym
Vrijdag
19:30 - 20:30
RG 11 jaar eo.
Yrsa Piek
De Vijfhoek
Dans
Vrijdag
17:00 - 18:00
Dans 7 t/m 9 jaar
Donja Kroezen
De Vijfhoek
Dans
Woensdag
16:00 - 17:00
Dans 4 t/m 6 jaar
Patricia Maneschijn
De Vijfhoek
Dans
Maandag
17:15 - 18:45
Dans preselectie
Ellen Kroezen
De Vijfhoek
Dans
Woensdag
18:00 - 19:30
Dans 9 t/m 11 jaar
Patricia Maneschijn
De Vijfhoek
Dans
Donderdag
20:00 - 21:00
15 jaar e.o.
Mariella van der Have
Deventerstraat
Gym
Woensdag
16:00 - 17:00
Meisjes/Jongens 6-7 jr.
Madelon Blankenstein
Deventerstraat
Gym
Woensdag
17:00 - 18:00
Meisjes/Jongens 8-9 jr.
Madelon Blankenstein
Deventerstraat
Gym
Woensdag
18:00 - 19:00
Meisjes/Jongens 10-11 jr.
Madelon Blankenstein
Deventerstraat
Gym
Woensdag
19:00 - 20:00
Meisjes/Jongens 12 jr. e.o.
Madelon Blankenstein
KEI 13 Zaal 1
Gym
Maandag
15:30 - 16:15
Kleuters
Alette van de Wal
KEI 13 Zaal 1
Gym
Maandag
16:15 - 17:15
Jongens/Meisjes 5-7 jr.
Alette van de Wal
KEI 13 Zaal 1
Gym
Maandag
18:15 - 19:15
Jongens/Meisjes 9 jaar e.o.
Alette van de Wal
KEI 13 Zaal 1
Gym
Dinsdag
15:30 - 16:15
Peuter / Kleuters 3-5 jr.
Alette van de Wal
KEI 13 Zaal 1
Gym
Dinsdag
16:15 - 17:15
Meisjes 6 jr. en ouder
Alette van de Wal
KEI 13 Zaal 1
Gym
Dinsdag
17:15 - 19:15
Meisjes Recreatie Turnen
Alette van de Wal
KEI 13 Zaal 1
Gym
Woensdag
08:30 - 09:30
Dreumes en Peuter Gympret
Marjolein Peters
KEI 13 Zaal 1
Gym
Woensdag
19:00 - 20:00
Fit en Fun senioren
Jan Hoeve
KEI 13 Zaal 1
Aangepast Sporten
Zaterdag
09:30 - 10:15
Aangepast sporten Gym 4-9 jr.
Sylvia Rouw
KEI 13 Zaal 1
Freerunning
Donderdag
17:00 - 18:30
Freerunning 7 t/m 10 jr *
Sebastiaan van Praag
KEI 13 Zaal 1
Freerunning
Donderdag
18:30 - 20:00
Freerunning 11 t/m 13 jr *
Sebastiaan van Praag
KEI 13 Zaal 1
Freerunning
Donderdag
20:00 - 21:30
Freerunning 14 jr e.o.
Sebastiaan van Praag
KEI 13 Zaal 1
Freerunning
Vrijdag
18:00 - 19:30
Freerunning t/m 13 jr *
Sebastiaan van Praag
KEI 13 Zaal 1
Freerunning
Vrijdag
19:30 - 21:00
Freerunning 14 jr e.o. *
Sebastiaan van Praag
KEI 13 Zaal 1
Aangepast Sporten
Zaterdag
10:15 - 11:00
Aangepast Sporten Gym 10-16 j
Sylvia Rouw
KEI 13 Zaal 1
Gym
Woensdag
09:30 - 10:30
Dreumes en Peuter Gympret
Marjolein Peters
KEI 13 Zaal 1
Gym
Maandag
17:15 - 18:15
Jongens/Meisjes 8 jaar
Alette van de Wal
KEI 13 Zaal 1
Gym
Woensdag
10:30 - 11:30
Dreumes en Peuter Gympret
Marjolein Peters
KEI 13 Zaal 2
Dans
Maandag
20:00 - 21:00
Zumba
-
KEI 13 Zaal 2
Aangepast Sporten
Donderdag
19:00 - 20:00
Special dance 4 you 12-40 jaar
Ellen en Patricia
KEI 13 Zaal 2
Dans
Woensdag
18:00 - 19:00
Dans 8 t/m 10 jaar
Ellen Kroezen
KEI 13 Zaal 2
Dans
Dinsdag
17:15 - 18:45
Dansselectie 14 t/m 17 jaar
Donja Kroezen
KEI 13 Zaal 2
Dans
Dinsdag
20:00 - 21:30
Dans 20 e.o.
Ellen Kroezen
KEI 13 Zaal 2
Aangepast Sporten
Donderdag
18:00 - 19:00
Special dance 4 you 8-12 jaar
Ellen en Patricia
KEI 13 Zaal 2
Dans
Dinsdag
16:00 - 17:15
Jeugdselectie 9 t/m 13 jaar
Donja Kroezen
KEI 13 Zaal 2
Dans
Woensdag
17:15 - 18:00
Dans 4 t/m 7 jaar
Anouk en Linde
KEI 13 Zaal 2
Dans
Dinsdag
18:45 - 19:45
Dans 11 t/m 15 jaar
Ellen Kroezen
KEI 13 Zaal 2
Dans
Woensdag
20:00 - 21:30
18+ Selectie
Ellen Kroezen