SVOD-open -> Programma | Program
Deelnemersindeling - Competitors scedule
Programma l Program

Deelnemersindeling - Competitors scedule

Publicatie: 24-06-2017

 

DEELNEMERSINDELING / COMPETITORS SCEDULE

Programma l Program

Publicatie: 28-06-2016

Friday – Vrijdag

Training
You are kindly asked to let us know at what time you would like to train.

We verzoeken u aan te geven van welke trainingstijd u gebruik wenst te maken.

13.00 – 15.15 blok 1

15.15 – 17.30 blok 2

17.30 – 19.45 blok 3

 

Saturday – Zaterdag

08.45 general warm up competition 1, subdivision 1 – algemene warming up wedstrijd 1 subdivisie 1

08.55 apparatus warm up – inturnen op toestellen

09.45 marching in – opmars

09.55 start competition 1, subdivision 1 – begin wedstrijd 1 subdivisie 1

11.15 end subdivision 1 – einde subdivisie 1

11.00 general warm up subdivision 2 – algemene warming up subdivisie 2 Training hall – trainingshal

11.20 apparatus warm up – inturnen op toestellen

12.10 marching in – opmars

12.20 start competition 1, subdivision 2 – begin wedstrijd 1 subdivisie 2

13.40 end competition 1 – einde wedstrijd 1

13.45 medal ceremonie – prijsuitreiking
 

14.00 general warm up competition 2, subdivision 1 – algemene warming up wedstrijd 2 subdivisie 1

14.10 apparatus warm up – inturnen op toestellen

15.00 marching in – opmars

15.10 start competition 2, subdivision 1 – begin wedstrijd 2 subdivisie 1

16.40 end subdivision 1 – einde subdivisie 1

16.15 general warm up subdivision 2 – algemene warming up subdivisie 2 Training hall – trainingshal

16.40 apparatus warm up – inturnen op toestellen

17.30 marching in – opmars

17.40 start competition 2, subdivision 2 – begin wedstrijd 2, subdivisie 2

19.00 end competition 2 – einde wedstrijd 2

19.10 medal ceremonie – prijsuitreiking

 

Sunday – Zondag

08.45 general warm up competition 3, subdivision 1 – algemene warming up wedstrijd 3, subdivisie 1

08.55 marching in – opmars

09.00 start competition 3, subdivision 1 – begin wedstrijd 3, subdivisie 1

11.50 end subdivision 1 – einde subdivisie 1

12.00 general warm up subdivision 2 – algemene warming up subdivisie 2

12.10 marching in – opmars

12.20 start competition 3, subdivision 2 – begin wedstrijd 3, subdivisie 2

15.10 end competition 3 – einde wedstrijd 3

15.20 medal ceremonie – prijsuitreiking


14.30 general warm up apparatus finals – algemene warming up toestelfinales Training hall – trainingshal

14.45 apparatus warm up – inturnen op toestellen Training hall – trainingshal

15.45 start apparatus finals – start toestelfinales

17.30 medal ceremonie – prijsuitreiking


18.00 Closing BBQ – afsluitende BBQ

KEI13
Wezenland 582
Deventer
Sportcentrum De Scheg
Piet van Donkplein 1
Deventer
© 1997 - 2017 SVOD Deventer
Alle rechten voorbehouden