Contact -> Contactgegevens

Contactgegevens

Publicatie: 01-10-2016

Bezoekadres

Kei 13
Wezenland 582
7415 JM Deventer

Postadres

Postbus 525
7400 AM Deventer

Telefoon

Dinsdag en Donderdag van 12:00-16:00 uur
06-83101504 (indien geen gehoor info@svod.nl)

E-mail

Wie

E-Mail

Voorzitter

voorzitter@svod.nl

Secretaris

secretaris@svod.nl

Penningmeester

penningmeester@svod.nl

Kaderfunctionaris

personeelszaken@svod.nl

Ledenadministratie

ledenadministratie@svod.nl

PR-functionaris

pr@svod.nl

   
   

Afd. Dans

dans@svod.nl

Afd. Trampo

trampo@svod.nl

Afd. RG

ritmischgym@svod.nl

Afd. aangepast sporten

aangepastsporten@svod.nl

Afd. Gymnastiek

gymnastiek@svod.nl

Afd. Freerunning

freerunning@svod.nl

   
   

Afd. Jeugd- & Volwassenenactiviteiten

jeugdcommissie@svod.nl

Kantinecommissie

kantinecommissie@svod.nl

   
   

Redactie Nieuwsbrief

redactie@svod.nl

Redactie Internet

webmaster@svod.nl

Aan- en afmelden Nieuwsbrief SVOD

nieuwsbrief@svod.nl

 

KEI13
Wezenland 582
Deventer
Sportcentrum De Scheg
Piet van Donkplein 1
Deventer
© 1997 - 2017 SVOD Deventer
Alle rechten voorbehouden